Nazywam się Joanna i jestem psychologiem, terapeutą oraz trenerem. Od ponad 15 lat świadczę wsparcie psychologiczne, pomagając moim pacjentom w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami i kryzysami oraz wspierając ich w rozwoju osobistym i zawodowym.

W mojej praktyce łączę podejście poznawczo-behawioralne z humanistycznym nurtem rozumienia i nadawania sensu kryzysom życiowym. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno pracę kliniczną, jak i środowisko biznesowe. Głównie skupiam się na pracy z osobami dorosłymi, które borykają się z kryzysami, trudnościami w relacjach, obniżeniem nastroju i pogorszeniem codziennego funkcjonowania.

Dodatkowo, moją specjalizacją jest wsparcie kobiet w różnych sferach życia. Pomagam im w obszarze macierzyństwa, rozwoju zawodowego oraz godzenia ról społecznych. Dedykuję swoją praktykę kobietom, które zmierzają przez trudności związane z nierównymi relacjami partnerskimi, takimi jak doświadczenie zdrady, przemocy czy uzależnienia od partnera. Wspieram je w budowaniu poczucia własnej wartości, godności oraz w stawianiu granic.

W ramach wsparcia psychologicznego oferuję indywidualne sesje terapeutyczne, gdzie wspólnie eksplorujemy trudności, uczucia i myśli oraz pracujemy nad znalezieniem skutecznych strategii radzenia sobie. Ponadto prowadzę warsztaty i grupy wsparcia, gdzie uczestnicy mogą dzielić się doświadczeniami i uczyć się od siebie nawzajem.

 

Jestem przekonana o sile relacji międzyludzkich. W mojej pracy nie szkolę, lecz uczę rozmawiać. Nie trenuję ludzi ani ich zachowań, ale pokazuję, jak dbać o siebie i swoje potrzeby. Nie oceniam, lecz szanuję różnorodność i bogactwo indywidualnych historii.

Prowadzę terapię w języku angielskim.

 

 

Centrum Zdrowia Psychicznego "BALANCE"

Zadzwoń śmiało

mgr Joanna Starostecka 

Psycholog, terapeuta

Trener

 

Centrum Zdrowia Psychicznego BALANCE

Płatności za poradnictwo świadczone przez Fundację dokonać można przelewem na niżej wymienione konto:

72 1090 1072 0000 0001 4273 6070

Santander Bank

tytułem „Psychoterapia.”

Godziny otwarcia

Poniedziałek

8:00 - 20:00

Wtorek

8:00 - 20:00

Środa

8:00 - 20:00

Czwartek

8:00 - 20:00

Piątek

8:00 - 20:00

Łochowo Balance,Balance Łochowo
Łochowo Balance,Balance Łochowo

czpbalance.pl

Rejestracja telefoniczna:

+48 570 022 201

Rejestracja on-line: 

rejestracja@czpbalance.pl

86-065 Łochowo k/Bydgoszczy ul. Klonowa 8