Centrum Zdrowia Psychicznego "BALANCE"

Zadzwoń śmiało

Jestem pedagogiem oraz pedagogiem specjalnym w Technikum w Bydgoszczy. Zajmuję się prowadzeniem konsultacji pedagogicznej na szerokim obszarze. Na co dzień spotykam się z problemami uczniów, którzy potrzebują wsparcia i poprowadzenia. Specjalizuję się w problemach związanych z odrzuceniem przez rówieśników, samookaleczaniem, emocjami po stracie bliskich oraz we wszystkich sytuacjach traumatycznych. Ponadto udzielam wsparcia z zakresu dalszej ścieżki rozwoju. Stawiam na rozwój ucznia poprzez zachęcanie do różnych form wolontariatu oraz wydarzeń, które koordynuję.

 

W swojej pracy koncentruję się na zasobach oraz mocnych stronach ucznia. Towarzyszę w przeżywanych trudnościach i ułatwiam nazywanie i wyrażanie emocji. Podczas konsultacji pracuję nad pogłębieniem świadomości oraz wzmacnianiem sprawczości ucznia dokładając starań by jak najszybciej wrócił do efektywnego i satysfakcjonującego funkcjonowania. Pracuję w poszanowaniu wartości drugiego człowieka i tworzę atmosferę bezwarunkowej akceptacji.

 

Ukończyłem Akademię Kujawsko-Pomorską na kierunku pedagogiki resocjalizacyjnej. Ukończyłem wiele kursów i szkoleń z zakresu pracy z młodzieżą oraz rodzicem. Obecnie kontynuuję naukę w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych na kierunku pedagogika specjalna.

Maciej Bodrun

Wsparcie pedagogiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Centrum Zdrowia Psychicznego BALANCE

Płatności za poradnictwo świadczone przez Fundację dokonać można przelewem na niżej wymienione konto:

72 1090 1072 0000 0001 4273 6070

Santander Bank

tytułem „Psychoterapia.”

Godziny otwarcia

Poniedziałek

8:00 - 20:00

Wtorek

8:00 - 20:00

Środa

8:00 - 20:00

Czwartek

8:00 - 20:00

Piątek

8:00 - 20:00

Łochowo Balance,Balance Łochowo
Łochowo Balance,Balance Łochowo

czpbalance.pl

Rejestracja telefoniczna:

+48 570 022 201

Rejestracja on-line: 

rejestracja@czpbalance.pl

86-065 Łochowo k/Bydgoszczy ul. Klonowa 8